×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 691
چاپ کردن این صفحه

در ارومیه برگزار شد:

نشست خبری مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناوری های نو با اصحاب رسانه

دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 20:19 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، از نشست خبری مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناوری های نوی سازمان تبلیغات اسلامی با اصحاب رسانه در ارومیه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، ارشد نژادرجب، روز پنجشنبه 18 آذرماه سال 95 با اعلام این خبر افزود: این نشست صمیمی با حضور حجت‌الاسلام احمد صحت قول مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی مرکز با اصحاب رسانه، در محل سالن جلسات این اداره ی کل برگزار شد.

حجت‌الاسلام صحت قول در این نشست گفت: امروزه شبکه های اجتماعی به شکل قارچ گونه ای در حال رشد هستند که کنترل همه ی آنها مشکل است، لذا بهترین راهکار مقابله با این روند، ارتقای سطح سواد رسانه ای مردم است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در عصر حاضر بمباران اطلاعات از طریق فضای مجازی انجام شده، به طبع آن نوع مصرف فرهنگی جامعه نیز تغییر یافته است.

مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناوری نو سازمان تبلیغات اسلامی افزود: پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای جوانان به مرور زمان دچار تحول شده و تامین خواسته های آنان بایستی مطابق با عصر کنونی باشد.

وی بهره مندی حوزه های علمیه از علوم و فناوری های جدید را موجب هدایت جوانان در یافتن پاسخ های دینی و مذهبی عنوان و ابراز داشت: حوزه های علمیه مرجع محکم و متقن هدایت و تبلیغ دینی هستند، لذا با توجه به تغییر ذائقه ها در زمینه های مختلف، اگر بتوانیم این تغییر را برای مسئولین تبیین کنیم، می توانیم نوع محتوا و گرایش ارائه شده به جوانان را مطابق خواسته های آنان پاسخگو باشیم.

حجت‌الاسلام صحت قول در پایان تصریح کرد: ارتقای سواد رسانه ای مردم بهترین راه مقابله با آسیب های فضای مجازی است.

خواندن 2341 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 322

آخرین‌ها از